ЯК ВИБРАТИ ДИВАН?

Перше, на що звертають увагу при виборі дивана, – це його зовнішній вигляд.
Це правильно, адже цей предмет меблів ви будете бачити щодня, і він повинен радувати око. Але якщо хочете отримувати не тільки естетичне задоволення, але і фізичне (при сидінні і лежанні на дивані), обов'язково «загляньте» до нього всередину.
Ще один важливий критерій – ціна меблів не повинен бути єдиним чинником при покупці. Навіть купуючи дивани в р. Одеса недорого, завжди є про що подумати.
ДИВАН – В КУТ?
Для початку розберіться з конструкцією – дизайнери пропонують «звичайні» дивани і кутові дивани. З прямими диванами все зрозуміло – їх переважно ставлять уздовж однієї із стін.
Кутовий варіант в залежності від самої моделі підійде і для маленької кімнати, де доводиться економити квадратні метри, і для великої, де так і хочеться поставити в центрі розкішний модульний комплект.
У першому випадку кутовий диван ставиться «в кут». Він оснащується викатним механізмом, який дозволяє легко трансформувати в досить комфортне двоспальне ліжко.
Модульні кутові дивани являють собою більш простору і складну систему з кутовими сегментами, де, крім сидячих і спальних місць, найчастіше передбачені додаткові секції (білизняні ящики, барні полиці). Така м'яка меблі заслуговує того, щоб стояти в центрі великої вітальні або офісу. Зазвичай в таких моделях використовується механізм трансформації «дельфін».
Купуючи кутові дивани, зверніть увагу, де розташовується кут. В модульних варіантах кутову секцію можна міняти місцями, у звичайних моделях такої можливості немає (розрізняють праві і ліві моделі).
ЯК РОЗКЛАДАЄТЬСЯ?
Якісний диван – це, в першу чергу, якісний механізм трансформації, від якого залежить, наскільки зручно вам буде розкладати меблі і скільки циклів вона витримає.
Конструктори за весь час існування диванів розробили близько десятка різних механізмів. Одні з них зручні для інтенсивної експлуатації, інші більше підійдуть для періодичної збирання/розбирання. Серед особливостей механізмів трансформації потрібно зазначити обсяг простору, необхідного для розкладання.
Наприклад, при купівлі диванів з такими механізмами, як «акордеон», «розкладачка» і «викочування» вам необхідно буде забезпечити багато місця для того, щоб їх розкласти. Більш економні у цьому сенсі варіанти – «книжка», «єврокнижка» і «клік-клак».
Якщо ви плануєте часто використовувати диван замість ліжка, підійдуть такі надійні механізми, як «викочування», «єврокнижка», «клік-клак», «розкладачка», «акордеон» або «бумеранг».
До речі, выкатывающиеся дивани незручні для використання в приміщеннях з килимами.
МАТЕРІАЛИ
Хороший (якісний) диван, та й решта м'які меблі служить не менше 7-10 років, зберігаючи все це час і свої функціональні можливості, і привабливий зовнішній вигляд. Довговічність вироби, крім надійності механізму трансформації, залежить від основних і обробних (оббивних матеріалів.
-
Каркас дивана (крісел) виготовляють з деревини, фанери, металу (більш дорогі моделі) або деревостружкових плит. У деяких моделях комбінують різні матеріали.
-
М'якість дивану забезпечує набивка – це може бути пружинний блок (більш дорогий і довговічний варіант) або багатошарова пружна начинка з поролону (пінополіуретану), блочного поліуретану, холлофайбер або інших синтетичних матеріалів.
-
Каркас і набивання залишаються невидимими під оббивним матеріалом. Найчастіше в ролі оббивки використовуються тканини – велюр, флок, гобелен, жаккард, шинилл, але також застосовується натуральна або штучна шкіра. Натуральні тканини більш екологічні, але менш зносостійкі (швидше стираються і вигорають).
Розуміючи, з чого складається м'які меблі (дивани, крісла), купити підходящий (практичний) варіант вам буде значно простіше.
- Де купити диван в ОдесіДе купити не дорогий диван в Одесі ми розповімо вам в цій статті.